آراد برندینگ
خانه / دکوراسیون آشپزخانه / خرید طرح دکوراسیون زرشکی و طلایی آشپزخانه

خرید طرح دکوراسیون زرشکی و طلایی آشپزخانه

برای داشتن یک دکوراسیون مجلل هنوز رنگ طلایی در ترکیب با رنگ هایی چون زرشکی و قرمز حرف اول را می زند؟ آیا استفاده از این ترکیب رنگ در دکور آشپزخانه مناسب است؟ خرید طرح جدید دکور چگونه می باشد؟
پس به احتمال زیاد شما نیز طرفدار دکوراسیون مجلل و شیک هستید که به دنبال رنگ های تجملی چون طلایی و زرشکی در ترکیب با یکدیگر می باشید.
بدون شک اکثر افراد به این موضوع واقف هستند که رنگ طلایی به عنوان لوکس ترین و مجلل ترین رنگ شناخته می شود و دلیل اصلی آن ارزشمندی فلز طلا می باشد.
از این جهت استفاده از آن در فضای دکوراسیون داخلی در خانه، هتل، رستوران و محل های کار، می تواند ایجاد کننده حس ثروت، قدرت و تجمل شود.
از این جهت ترکیب رنگ طلایی با دیگر رنگ ها و به کارگیری صحیح آن در فضای داخلی اهمیت ویژه ای داشته و همواره مورد توجه افراد واقع شده است.

ترکیب رنگ زرشکی طلایی در دکوراسیون آشپزخانه

اگر چه در منازل بزرگ و با دکوراسیون مجلل و کلاسیک، رنگ طلایی در ترکیب با زرشکی یا قرمز، جلوه ای بی نظیر خواهد داشت و می تواند برای چنین سبک سلیقه ای بسیار مناسب باشد اما اکثر دکوراتورها متفق النظر هستند که طلایی نمی تواند انتخاب مناسبی برای دکوراسیون آشپزخانه باشد.
از این جهت در دکوراسیون آشپزخانه از رنگ طلایی به حداقل میزان ممکن استفاده می شود که بخش هایی مانند دستگیره کابینت ها یا یک نوار باریک در اطراف کاشی دورتادور آشپزخانه و یا لوستر طلایی رنگ می تواند در نهایت برای دکوراسیون آشپزخانه انتخاب شود.
به همین دلیل اگر در منزل شما رنگ غالب دکوراسیون به رنگ زرشکی و طلایی است، می توان برای آشپزخانه عمدتاً رنگ زرشکی را با حضور بسیار جزئی طلایی همراه نمود.

دکوراسیون زرشکی آشپزخانه

خرید انواع طرح جدید دکوراسیون

در مورد دکوراسیون و خرید طرح و مدل های جدید طراحی آن این نکته را باید دقت کرد که این هنر یا صنعت در واقع بخشی از یک علم در دنیای امروز به شمار می رود و در نتیجه طراحان دانش و تجربه کافی را در این زمینه دارند.
در واقع هر چیزی که به نظر زیبا می آید نمی تواند برای دکوراسیون مدرن و جدید مناسب بوده و به کار رود. از این جهت عمدتاً ممکن است با برخی دکوراسیون هایی مواجه شویم که به صورت ناشیانه طراحی شده و در واقع از هیچ اصولی پیروی نمی کنند.
اگر مایل به طراحی منزل خود در دکور داخلی هستید، مشاوره گرفتن از طراحان می تواند کمک کننده باشد.
اگر به طراحی داخلی خانه خود اهمیت زیادی می دهید می توان این کار را به کاردان آن سپرد.
اما این نکته را نیز می توان در نظر داشت که با مطالعه و آشنایی با اصول طراحی داخلی می توان تا حدی در این کار موفق عمل کرد.
با این وجود امروزه مراکز زیادی هستند که طرح و مدل های دکوراسیون را به معرض فروش می گذارند و یا به صورت اختصاصی طراحی انجام می دهند.

منبع: فروشگاه دکوراسیون ایران

مطلب پیشنهادی

سایت دکوراسیون داخلی

سایت دکوراسیون داخلی آشپزخانه

سایت طراحی و ارائه خدمات دکوراسیون داخلی چه طرح هایی را برای داشتن یک آشپزخانه …

پاسخی بگذارید