آراد برندینگ
خانه / دیوارکوب چوبی / تولید انواع دیوار کوب چوبی روسی

تولید انواع دیوار کوب چوبی روسی

آیا بیشترین تولیدات دیوار کوب با چوب روسی انجام می شود؟ در تولید دیوار کوب چه موارد دیگری مورد استفاده قرار می گیرند؟ در سنا چه دیوارکوبی مورد استفاده قرار می گیرد؟
چوب روسی که شامل الوارها، گره ها و گوه ها استکه  ار درختان مختلفی مانند کاج، راش ، بلوط و… تامین می شود . چوب روسی یکی از پرکاربرد ترین موارد اولیه در ساخت دیوارکوب های چوبیست. چوب روسی با قابلیت انعطاف نسبت به سایر چوبها یک از پرطرفدارترین مواد خام صنعت چوب نیز به شمار میرود. از طرفی نقش های بیشمار این نوع چوب می تواند دلیلی بر استفاده زیاد ازآن باشد. هم چنین بوی مطبوعی که از چوب بر میخیزد می تواند یک عامل تعیین کننده در استفاده از چوب باشد.
دیوار کوب ها مواد مختلفی را شامل می شود از جمله ام دی اف، پی وی سی، چوب پلاست که بسته به سلیقه و شرایط آب و هوایی و استفاده مشتری توسط مجریان اعمال می شود.
دلایل استفاده از چوب در سنای خشک
در سناهای خشک در استخرها از  چوب روسی به منظور پوشاندن کف و دیواره ها همچنین تنوره استفاده می شود چوب به دلیل استقامت بالا و حفظ حرارات در بافت هایش این قابلیت را دارد همچنین بوی مطبوع چوب موجب آرامش استفاده کنندگان از سنای خشک می شود. همچنین چوب می تواند رطوبت حاصله از دم و بازدم را جدب و سنا را خشک نگه دارد.

مطلب پیشنهادی

دکوراسیون راهرو ورودی

ارزان ترین مدل دکوراسیون راهرو ورودی

ارزانترین مدل دکوراسیون برای راهرو ورودی منزل را با توجه فضا و دکوراسیون منزل خودبا …

پاسخی بگذارید